Loading…
Rikthehet ‘Terminator’ pas 35 vitesh
  • 06/04/2019 | 09:50

Rikthehet ‘Terminator’ pas 35 vitesh

Arnold Schwarzenegger dhe Linda Hamilton po rikthehen pas 35 vjetësh me “Terminator”, transmeton Gazeta Metro.


Pas 35 vjetësh nga shfaqja e filmit të parë “Terminator”, Arnold Schwarzenegger dhe Linda Hamilton, që e luan rolin e Sarah Connor, kanë njoftuar këto ditë vazhdimësinë e filmit Dark Fate,

Ata të dy u shfaqën së bashku në KinemaCon në Las Vegas për të treguar tifozët pamjet e filmit të ri.

“Unë jam shumë i emocionuar që jam përsëri me Lindën. E gjithë skuadra është përsëri së bashku”, ka thënë Schwarzenegger, i cili tashmë është 71 vjeç.

Arnold dhe Linda së bashku luajtën filmin e parë në vitin 1984, dhe pastaj vazhdimi në 1991. Vazhdimi i “Terminator” do të ketë një premierë më 1 nëntor të këtij viti./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

Arnold Schwarzenegger stars in #Terminator: Dark Fate. In theatres Nov 1st.

A post shared by Terminator: Dark Fate (@terminator) on

 

View this post on Instagram

 

Linda Hamilton stars in #Terminator: Dark Fate. In theatres Nov 1st.

A post shared by Terminator: Dark Fate (@terminator) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë