Loading…

Rikthimi i Pjanic në Juventus, boshnjaku pëlqen artikullin në Instagram

  • 21/07/2021 | 18:24

Rikthimi i Pjanic në Juventus, boshnjaku pëlqen artikullin në Instagram

Miralem Pjanic është afër të rikthehet në Juventus.


Sipas mediave italiane, Miralem Pjanic mund të ritkhehet në Juventus pas një sezoni të dobët në “Camp Nou”.

Në fakt, është vet mesfushori boshnjak i cili i ka hedhur benzinë zjarrit duke pëlqyer një postim në rrjetin social, Instagram.

Gazetari italian, Carlo Laudisa kishte publikuar një lajm në Gazzetta dello Sport, ku kishte sugjeruar se rikthimi Pjanic është afër, ndërsa 30 vjeçari e kishte pëlqyer postimin, transmeton lajmi.net.

Pjanic mund të rikthehet si lloj huazimi me të drejtë blerje sipas artikullit.

Ai vet me pëlqimin e këtij postimi e ka bërë të ditur dëshirën e tij për tu rikthyer në “Allianz Stadium”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë