Loading…

Rina Balaj e ‘rikthen’ verën, vjen me të tjera poza nga pushimet

  • 03/10/2022 | 21:00

Rina Balaj e ‘rikthen’ verën, vjen me të tjera poza nga pushimet

Derisa është duke i shijuar pushimet e saja, Rina Balaj vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet sociale me shpërndarjen e imazheve të ndryshme.


Më shumë se 363 mijë fansa e përcjellin profilin e këngëtares në Instagram dhe mezi i preson postimet e reja të saj.

Ndërsa në periudhën e pushimeve në Afrikë, ajo është kujdesur që ta prek imagjinatën me pozat tërheqëse.

Për disa ditë, Rina ka publikuar fotografi që vinin në plan të parë figurën e saj trupore, ëngëtarja ka vazhduar të mahnitë edhe me publikimet e reja gjatë të dielës duke u shfaqur me bekini të zeza. /Telegrafi/

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë