Loading…

Rina Balaj i ‘çmend’ të gjithë me transformimin në bionde

  • 25/09/2021 | 20:16

Rina Balaj i ‘çmend’ të gjithë me transformimin në bionde

Rina Balaj i ka habitur të gjithë më transformimin e saj të fundit.


Rep artistja kosovar e cila deri më sot mbante flokët ngjyrë të kuqe, ka bërë një ndryshim aq të madh në pamje sa të gjithë i la gojëhapur, shkruan lajmi.net.

Rina u transformua në një bionde të zjarrtë ku mori vëmendje e gjithë ndjekësve të saj të cilët nuk hezituan ti japin komplimente.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)


Derisa tregoi ndryshimin që ka bërë në pamje Rina u shfaq veshur në komplete ngjyrë nude, ku njehërit tregoi edhe linjat fantastike trupore që posedon.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë