Loading…

Rina Balaj ndan foto në bikini, fokuson gjoksin

  • 12/06/2021 | 18:38

Rina Balaj ndan foto në bikini, fokuson gjoksin

Këngëtarja shqiptare është aktive në rrjete sociale.


Rina Balaj përveç talentin të saj të padiskutueshëm është mjaft e njohur edhe për linjat trupore që posedon, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj më të rejat në lidhje me projektet muzikore.

Rina së fundi ka postuar imazhin me bikini shumëngjyrëshe dhe me model mjaft interesant ku në pah binte shumë gjoksi i saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)


Flokët e saja ngjyrë portokalli të zjarrtë morën gjithashtu vëmendjen e ndjekësve të cilët komentonin pozitivisht paraqitjen e këngëtares.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë