Loading…

Rina Balaj paralajmëron këngën e re me një video provokuese

  • 27/01/2021 | 19:05

Rina Balaj paralajmëron këngën e re me një video provokuese

Rina ka publikuar një video ku në background dëgjohet projekti i saj i radhës që do e lansojë.


Ajo publikoi videon në Instagram duke i venë në mbishkrim emrin e këngës.”Bad Rosita”, mban emrin projekti i ri që artistja ka paralajmëruar.

Rina nuk zbuloi detaje tjera të këngës së re se kur do e publikoi, megjithatë iu kërkoj fansave t’i shkruajnë 500 komente dhe nëse bëhen do e publikoi projektin e saj.

Ndryshe, ajo mori komente të shumta pozitive nga ndjekësit dhe fansat për klipin e ri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë