Loading…

Rina Balaj realizon fotosesion të mrekullueshëm për ditëlindjen e 22’të

  • 27/01/2022 | 09:06

Rina Balaj realizon fotosesion të mrekullueshëm për ditëlindjen e 22’të

Reperja e popullarizuar nga Istogu, Rina Balaj, feston sot (e enjte) një ditë të veçantë.


E lindur më 27 janar të vitit 2000, ajo sot mbush plot 22 vite jetë të shëndetshme e me shumë suksese në karrierë.

Krijuesja e hitit “Ideal” me këtë rast ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin po ashtu ka marrë vëmendje të madhe.

Për të mbajtur mend këtë vit, artistja ka përzgjedhur një fustan të shkurtër ngjyrë rozë e me disa aksesorë të bardhë.

Dukjen e kompletoi me një ‘look’ atraktiv e flokë të kapura që e bënë të shfaqej edhe më unike.

“22”, ka shkruar ajo duke mos shtuar asgjë në lidhje me përvjetorin e 22-të të lindjes.

Sido që të jetë, Rina ka pak vite që i është bashkuar skenës muzikore por që solli hite të shumta.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë