Loading…

Rina Balaj shfaqet sensuale dhe provokuese në pozat e reja

  • 02/07/2022 | 23:33

Rina Balaj shfaqet sensuale dhe provokuese në pozat e reja

Rina Balaj ka sjellur disa imazhe të reja në llogarinë e saj të Instagramit.


Artistja e njohur shpesh herë nxit imagjinatën e fansave me foto provokuese dhe as këtë herë nuk ishte më ndryshe.

Rina ka postuar disa poza të reja teksa ajo dukej më joshëse se asnjëherë më parë.

E veshur në një fustan të zi dhe të shkurtër, Rina theksoi gjoksin dhe linjat e formësuara të trupit për të cilat komentohet vazhdimisht.

Pamje elegante, këngëtarja e kompletoi me aksesor ari ndërsa flokët i la natyrale dhe grim të theksuar në fytyrë.

“Një fakt qesharak: Nuk i ndalëm së xhiruari as kur filloi shiu”, ka shkruar Rina në mbishkrimin e fotove.

Nuk dihet në imazhet e reja janë të shkëputura nga ndonjë fotosesion apo klipi i ri i këngëtares, e cila mbetet e angazhuar me projekte të reja.

Kënga e saj e fundit mban titullin “Si ti” që erdhi në bashkëpunim me partnerin e saj, Sin boy.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë