Loading…

Rina Balaj shtatzënë? Këngëtarja habit publikun me postimin e fundit

  • 14/11/2021 | 11:59

Rina Balaj shtatzënë? Këngëtarja habit publikun me postimin e fundit

Këngëtarja shqiptare, Rina Balaj, ka befasuar të gjithë ndjekësit me postimin e fundit.


Ajo publikoi një foto ku shihet me barkun e rrumbullakosur, kështu filluan aludimet se Rina është shtatzënë për herë të parë, shkruan GazetaBlic.

Por kjo me sa duket nuk është e vërtetë dhe është vetëm një fotoshop nga fansat e saj, të cilët mezi presin që Rina të ketë një bebe

Këtë foto Rina e mori me sportivitet dhe shkroi: E ëmbël.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë