Loading…

Rina nuk i ndalë provokimet

  • 07/12/2021 | 08:04

Rina nuk i ndalë provokimet

Këngëtarja dhe reperja, Rina Balaj ka vazhduar të provokojë me foto në Instagram.


Ajo edhe sot ka postuar një set të fotografive ku shfaq trupin e saj të tonifikuar.

Këngëtarja ka qenë shumë aktive këtë vit, si me paraqitje të saj në Instagram ashtu edhe me këngë të reja, duke u kthyer kështu në të qenit edhe më shumë e pranishme në skenën tonë.

“Sativa”, ka shkruar ajo, e që më shumë gjasë do të jetë kënga e saj e radhës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë