Loading…

Rina përsëri shfaqet mahnitëse nga pushimet

  • 02/10/2022 | 10:15

Rina përsëri shfaqet mahnitëse nga pushimet

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj, po shijon pushimet në Afrikë.


Rina ka sjellë së fundmi disa fotografi të reja.

Ajo ka realizuar një set të ri fotografik, ku shfaqet me bikini e shami ngjyrë rozë në kokë.

“Nuk kam mbaruar akoma”, ka shkruar ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë