Loading…
Rindizet sherri Robert Berisha kapet keq me Tunën
  • 13/04/2019 | 21:01

Rindizet sherri Robert Berisha kapet keq me Tunën

Dihet tashmë që marrëdhënia e Tunës dhe Robert Berishës nuk është aspak e mirë dhe dyshja nuk i kanë kursyer deklaratat thumbuese ndaj njëri tjetrit, transmeton Gazeta Metro.

Tani që menduam se sherri është shuar, Roberti është kapur sërish me Tunën. Në një intervistë për “1 kafe me Labin”, i pyetur nëse e ka dëgjuar albumin e Tunës, Roberti është shprehur se ajo imiton Elvana Gjatën.

“Nuk e kam dëgjuar të gjithin, ato që po mundem t’i dëgjoj në radio në makinë janë shumë të mira, të punuara profesionalisht, imitim i Elvana Gjatës. Është veç një dallim i vogël: Elvana Gjata është milionere ndërsa Tunës shpresoj që i hyjnë në punë këto këngë edhe në koncerte”, është shprehur Roberti.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë