Loading…

Rinumërohen 83 vendvotime nga 530 sa janë paraparë nga KQZ

  • 18/10/2019 | 18:04

Rinumërohen 83 vendvotime nga 530 sa janë paraparë nga KQZ

Janë rinumëruar 83 vendvotime nga 530 vendvotimet për të cilat ka marrëve vendim Komisioni Qendror të Zgjedhjeve.


Lajmin e ka bërë të ditur Valmir Elezi, zëdhënës i KQZ-së.

Vendimi për rinumërim erdhi pas parregullsive të gjetura e të publikuara në raportin e auditimit nga Qendra e Numërimit dhe Rezultateve (QNR).

Këto rezultate janë siguruar në ora 16:00 nga Qendra e Numërimit dhe Rezultateve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë