Loading…
Risia tjetër e Facebook do t’iu tregojë sa kohë keni qëndruar online
  • 23/06/2018 | 14:48

Risia tjetër e Facebook do t’iu tregojë sa kohë keni qëndruar online

Rrjetet sociale kohët e fundit kanë lajmëruar për një sërë risish që do të futen për përdoruesit.


Pak ditë më parë Facebook Messenger lajmëroi se në hapësirat për bisedë  të këtij aplikacioni do të shfaqen reklamat. Më vonë lajmëroi se do të bëhet i mundur përkthimi nga gjuha angleze në atë spanjolle e më vonë edhe në gjuhë të tjera, transmeton gazetametro.net

Risia e fundit e rrjeteve sociale vie nga Facebook.

Facebook është duke testuar një veçori e cila do t’iu mundësojë të shihni sa kohë keni shpenzuar gjatë ditës apo javës. Qëllimi është që Facebook ta luftojë varësinë ndaj këtij rrjeti.

Një seksion i quajtur “Menaxho kohën tënde” iu tregon kohën sa e keni shpenzuar në këtë rrjet. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë