Loading…

Rita në përkrahje të Anglisë poston diçka qesharake |FOTO

  • 11/07/2018 | 20:48

Rita në përkrahje të Anglisë poston diçka qesharake |FOTO

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka dalë në përkrahje të Anglisë pak para gjysmëfinales me Kroacinë.
Një gjë të tillë e ka bërë me publikimin e disa fotografive të veçanta në rrjetin social “Instagram”.

Nëpër fotografitë e modifikuara, këngëtarja Ora shihet se është futbolliste e Anglisë.

Postimin e ka përshkruar me fazën tashmë të njohur prej tifozëve anglezë: “Po ju pret shtëpia” duke aluduar tek kombëtarja e Kroacisë.

It’s coming home 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 pt 2

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë