Loading…
Rita Ora çmend Instagramin me fotot e fundit |FOTO
  • 11/07/2018 | 13:52

Rita Ora çmend Instagramin me fotot e fundit |FOTO

Krijuesja e hiteve Girls dhe Anywhere, Rita Ora, i ka vënë flakën 13.6 milionë ndjekësve të saj në Instagram pasi që ka postuar dy foto vetëm në të brendshme, transmeton gazetametro.net

27 vjeçarja ka postuar dy foto me të brendshme në ngjyrë te kuqe, derisa flokët e saj bionde dhe kaqurrela dukeshin të mrekullueshëm. Bashkëngjitur fotove Rita kishte shkruar : ” Sot në set me familjen time @rimellondonuk.”

E siç duket edhe fansave u kanë pëlqyer këto foto pasi që Rita kishte marrë vetëm komente pozitive.

Kujtojmë se Rita tani është duke e realizuar turneun rreth botës dhe këngët e saj janë në majë të top-listave botërore.  /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë