Loading…

Rita Ora duket tejet joshëse nën rrezet e diellit, ndërsa vë në pah gjoksin

  • 14/05/2022 | 21:04

Rita Ora duket tejet joshëse nën rrezet e diellit, ndërsa vë në pah gjoksin

Ajo sapo ka publikuar këngën e saj më të fundit “Finish Line”.


Dhe Rita Ora dukej sensacionale e veshur me një fustan të zi, teksa u lajmërua për fansat e saj në Instagram për të festuar muzikën e saj të re të shtunën.

Duke u zhytur në diellin e Los Angelesit, këngëtarja 31 vjeçe, dukej rrezatuese teksa shfaqte lëkurën e saj të puthitur nga dielli, shkruan DailyMail.

Rita nguli sytë poshtë kamerës ndërsa punonte me këndet e saj më të mira për të marrë pozat e dëshiruara.

Flokët e saj bionde u lanë në valë të lirshme dhe ajo e aksesoi pamjen me një gjerdan me shumë shtresa.

E bashkuar me qenushin e saj të lezetshëm, ajo shkroi: “Muzikë e re të premten. Takime të reja muzikore dhe qen? Çfarë është më mirë. Fundjave e lumtur”.

Fotografitë më të fundit mahnitëse të Ritës vijnë teksa ajo ndau me ndjekësit fotografitë magjepsëse në studio për të ngacmuar publikimin e “Finish Line”.

Këngëtarja krijoi këngën me këngëtaren fituese të çmimeve ndërkombëtare, Diane Warren, 65 vjeçe, si pjesë e një nisme të re feministe për të inkurajuar barazinë midis burrave dhe grave.

Duke pozuar në karrigen e saj, Rita dukej e mrekullueshme në fotografinë e parë pasi kishte veshur një bluzë ku shkruhej: “Gratë mund të bëjnë gjithçka”.

Kënga “Finish Line” do të publikohet nga Hollywood Records më 13 maj përmes të gjitha platformave dixhitale.

Një klip ekskluziv i videoklipit do të shfaqet premierë të dielën, më 15 maj, gjatë American Idol të ABC.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë