Loading…

Rita Ora e çmend Gjermaninë: Për pak sa nuk i doli gjoksi gjatë përformancës

  • 09/09/2019 | 23:23

Rita Ora e çmend Gjermaninë: Për pak sa nuk i doli gjoksi gjatë përformancës

Rita Ora është paraqitur plot stil, por shumë provokuese, në një palë pantallona dhe jelek në një paraqitje të saj energjike në Berlin, transmeton Gazeta Metro.


Edhe një përformancë e Rita Orës plot energji në skenë në vikendin që lamë pas në Berlin në Gjermani.

Këngëtarja (28), ka komanduar me plot vetbesim derisa ka qenë e veshur thjesht por plot stil./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë