Loading…

Rita Ora ekspozon format e përkryera, teksa del të shijoj ajrin e pastër

  • 04/12/2021 | 18:36

Rita Ora ekspozon format e përkryera, teksa del të shijoj ajrin e pastër

Rita Ora së fundmi është kthyer në Australi me të dashurin e saj, regjisorin Taika Waititi.


Dhe pas një qëndrimi në karantinë për disa ditë, këngëtarja shqiptaro-britanike u pa duke shijuar pak ajër të pastër në periferi të plazhit Clovelly të shtunën.

Anëtarja e jurisë së spektaklit “The Voice Australia”, 31 vjeçe, tregoi fizikun e saj në formë të përkyer, e veshur me një veshje sportive ngjyrë gri, shkruan DailyMail.

Për aksesorë, ajo shtoi një çantë dore shumëngjyrëshe të markës “Louis Vuitton” në pamjen e saj, teksa kishte veshur çorape dhe atlete.

Krahët e tonifikuar të 31-vjeçares ishin të ekspozuara, si dhe barku i saj, të cilët vështronin në veshjen e saj unike sportive-luksoze.

Rita i lidhi flokët e saj bjonde për një shëtitje të rastësishme dhe realizoi një grim minimal në fytyrë, duke zgjedhur të vizatonte vetëm vetullat e saj.

Gjatë shëtitjes së saj, Rita u sigurua se po praktikonte rregulla të sigurta ndaj COVID-it duke vendosur një maskë në fytyrë ndërsa ishte pranë anëtarëve të tjerë të publikut.

Në fillim të kësaj jave, Rita kaloi karantinën e detyrueshme në një shtëpi me të dashurin e saj, Taika, regjisor i “Free Guy”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë