Loading…

Rita Ora feston në një mënyrë të veçantë 15 milionë ‘followers’

  • 18/06/2019 | 22:14

Rita Ora feston në një mënyrë të veçantë 15 milionë ‘followers’

Rita Ora ka festuar një mënyrë të veçantë 15 milionë ndjekësit në Instagram, transmeton Gazeta Metro.


Ajo ka vendosur me anë të disa fotografive të falënderoj fasnat për përkrahjen që po i bëjnë, ku ajo ka shprehur edhe mirënjohjen edhe kënaqësinë.

 

View this post on Instagram

 

not supposed to be showing you this look yet but Fuck it coz you guys are the best and we reached 15 mill! #happypridemonth ❤

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Mirëpo duket se këto fotografi janë duke paralajmëruar diçka shumë të madhe nga Rita, projektet e të cilës pritem me padurim nga të gjithë ne./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë