Loading…

Rita Ora fillon pushimet: Shumë seksi duket me bikine

  • 11/09/2019 | 12:45

Rita Ora fillon pushimet: Shumë seksi duket me bikine

Këngëtarja shqiptare , Rita Ora pas angazhimeve të shumta në turneun botëror më në fund ka filluar pushimet, transmeton Gazeta Metro.


Këtë e ka bërë të ditur vet 28 vjeçarja në një postim që bëri së fundi në llogarinë e saj në Instagram.

View this post on Instagram

Soooo happy to have 5 full days off before starting my September schedule!!! Sea sun sand for me ☀️☀️☀️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️❤️❤️🥰🥰🥰 @bodrumedition

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Në një imazh në bikini, Rita ka treguar se ka filluar disa ditë pushim para se të filloj angazhimet e saj gjatë muajit shtator./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë