Loading…

Rita Ora gati për skenë

  • 25/08/2019 | 15:17

Rita Ora gati për skenë

Këngëtarja Rita Ora bën pjesë në grupin e këngëtareve me prejardhje shqiptare që kanë arritur sukses të madh në skenën muzikore ndërkombëtare, transmeton Gazeta Metro.


Ajo tanimë është mjaft e kërkuar nëpër koncerte në vende të ndryshme nëpër botë.

Së fundmi Rita ka publikuar disa fotografi ku tregon se si duket para se të dal në skenë.

“10 sekonda para se të dal në skenë” : Ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografive të publikuara./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë