Loading…

Rita Ora i është nënshtruar një operacioni dhe nuk e paska ditur askush

  • 14/02/2020 | 16:16

Rita Ora i është nënshtruar një operacioni dhe nuk e paska ditur askush

Këngëtarja e mirënjohur Rita Ora, ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet duke pikturuar dhe me këtë gjë ajo ka treguar se i është nënshtruar një operacioni, transmeton Gazeta Metro.


Ajo ka treguar se është operuar nga bajamet, operacion ky i cili është kogja i vështirë sipas asaj që ka treguar Rita.

“Para dy javësh hoqa bajamet dhe më lejoni t’u them se nuk është shaka. Është shumë e dhimbshme, por në aspektin pozitiv më ka dhënë kohë që të reflektoj në qetësi dhe të shërohem”, u shpreh Rita.

Mirëpo vëmendjen më të mdhe e ka marrë gjokshi i saj bombastik./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë