Loading…

Rita Ora ka nevojë për këshillën tuaj sot

  • 08/11/2019 | 14:42

Rita Ora ka nevojë për këshillën tuaj sot

Ajo në një foto të shpërndarë në Instagram, pyet ndjekësit e saj se a t’i bëjë flokët përsëri siç i kishte dikur, transmeton Gazeta Metro.


“I dua këto flokë përsëri. A duhet t’i bëj? Hmmm”, shkruante Rita.

Menjëherë pas fotos, reagimet e fansave ishin të shumta. “Ti dukesh shumë mirë më këto flokë”, “Super e ëmbël”, “Po, e dua këtë”, “Ti je e mrekullueshme”, ishin disa nga komentet e tyre./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

I want this hair back. Should I?? Hmmmmm

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë