Loading…

Rita Ora krenohet përsëri me klipin e ‘Shine Ya Light’: E lumtur që e realizova në Kosovë

  • 05/11/2021 | 10:05

Rita Ora krenohet përsëri me klipin e ‘Shine Ya Light’: E lumtur që e realizova në Kosovë

Janë bërë nëntë vjet që kur këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka publikuar projektin muzikor “Shine Ya Light”.


Ishte viti 2012 kur Rita xhiroi videoklipin e “Shine Ya Light” në Kosovë, duke ia prezantuar botës vendin e saj.

Këngëtarja ka thënë se është e lumtur që ka xhiruar videoklipin në Kosovë.

“Gëzuar ditëlindjen ‘Shine Ya Light’”, ka shkruar këngëtarja krahas videove të “Shine Ya Light”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë