Loading…

Rita Ora me dukje krejtësisht ndryshe në ngjarjen e madhe të modës

  • 03/12/2019 | 10:05

Rita Ora me dukje krejtësisht ndryshe në ngjarjen e madhe të modës

Edhe Rita Ora ishte prezent në ceremoninë e British Fashion Awards, në mesin e shumë artistëve e emrave të njohur, transmeton Gazeta Metro.


Shumë nga artistët e pranishëm morën vëmendje të madhe duke u dalluar për veshjen e tyre. E një nga ta doli të ishte edhe këngëtarja nga Kosova me famë botërore, Rita Ora.

Ajo kishte zgjedhur të vesh një fustan bardhë e zi, dhe me një grim shumë ndryshe e paksa ‘të çuditshëm’.

The British Fashion Aëards organizohet çdo vit, për të shfaqur veshjet e shtëpive të dizajnit në Mbretërinë e Bashkuar./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë