Loading…

Rita Ora merr urimin e veçantë nga nëna e saj për ditëlindje

  • 26/11/2022 | 23:19

Rita Ora merr urimin e veçantë nga nëna e saj për ditëlindje

Sot, këngëtarja shqiptare, Rita Ora feston ditëlindjen.


E një urim i veçantë në mesin e shumë urimeve Rita e mori nga nëna e saj.

Vera uroi të bijën përmes një fotografia nga fëmijëria e saj ku dhe ia dedikoi fjalët e ëmbla.

“Rita, pira, urime ditëlindjen zog. Të duam shumë, asgjë nuk ka rëndësi dhe asnjë vlerë tjetër nuk mund të krahasohet me dashurinë dhe lidhjen që kemi.”, shkroi ajo ndër tjerash.

Urimi i plotë:

Rita, pira, urime ditëlindjen zog. Të duam shumë, asgjë nuk ka rëndësi dhe asnjë vlerë tjetër nuk mund të krahasohet me dashurinë dhe lidhjen që kemi.

Ti ke dashurinë time të pafund dhe mbaje mend: Zemra jote është më e madhe se trupi yt dhe të lutëm vazhdo të jesh vetvetja.

Të duam shumë, dashuria që ke prej meje dhe tërë familjes është çmimi më i madh që do të kesh tërë jetën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vera Ora (@veraora)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë