Loading…

Rita Ora merr vëmendje me një tjetër veshje unike rrugëve të New Yorkut

  • 14/09/2023 | 21:43

Rita Ora merr vëmendje me një tjetër veshje unike rrugëve të New Yorkut

Rita Ora habiti me një tjetër stil të çuditshme me stampa leopardi teksa po dilte në New York të mërkurën.


Këngëtarja, 32 vjeçe, konfirmoi se është bashkuar me “Primark” për të nisur bashkëpunimin e saj për shumë sezone dhe ka promovuar linjën në qytet.

Ajo bashkoi xhinset e saj me një pjesë të sipërme të përshtatshme dhe i përshtati ato me një palë taka të larta me platformë.

Rita stiloi flokët e saj të gjatë bionde në valëzime dhe i mbrojti sytë me një palë syze dielli në formë ovale. Duke ecur në rrugë, ajo buzëqeshi, ndërsa fansat ndaluan për të bërë fotot të saj.

Zinxhiri shitjes me pakicë “Primark” njoftoi bashkëpunimin Rita Ora x Primark: një linjë e re e modës e gjithanshme e cila është duke u punuar gati dy vjet.

Duke nisur të martën më 19 shtator, koleksioni do t’i lejojë klientët e Primark të blejnë stilin e famshëm të krijueses së hiteve “I Will Never Let You Down” me më pak çmim.

Rita dukej tepër elegante me një mini-fund xhins të zi dhe një xhaketë të ngjashme me stil lëkure nga koleksioni.

Ylli e kombinoi veshjen me një palë çizme lëkure të zeza deri tek gjunjët dhe një çantë dore gri me gëzof.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë