Loading…

Rita Ora na prezanton me të dashurin e ri: Nuk i lëshuan duart në asnjë moment

  • 03/12/2019 | 17:03

Rita Ora na prezanton me të dashurin e ri: Nuk i lëshuan duart në asnjë moment

Rita Ora ka marrë pjesë në eventin e famshëm ‘British Fashion Awards’ në të cilën u shfaq me një mashkull që thuhet se është i dashuri i saj, transmeton Gazeta Metro.


Rita Ora u fotografua nga paparacët e kapur dorë për dore me kolegun e saj në filmin ‘Twist’, aktorin Rafferty Law.

Aktorja dhe këngëtarja 29 vjeçare, pozoi para kamerave me veshur me komplete të bardha dhe një gjë ishte shumë e rëndësishme ku shihej se si aktori nuk e lëshoi asnjëherë dorën.

Ata u larguan së bashku nga eventi dhe megjithëse nuk kemi asnjë deklaratë nga dyshja, u kuptua se ai është i dashuri i ri i këngëtares./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë