Loading…

Rita Ora ndërmerr hapin e madh në lidhje me të dashurin

  • 16/11/2021 | 12:08

Rita Ora ndërmerr hapin e madh në lidhje me të dashurin

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është parë mbrëmë në ceremoninë e “Walpole British Luxury Awards”, në Dorchester të Anglisë.


Krah saj ishte i dashuri, Taika Waititi.

Sipas mediave angleze, Rita e ka njoftuar 46 vjeçarin me familjen e saj.

Veshja e Ritës mbrëmë ishte vërtetë speciale dhe e kushtueshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë