Loading…

Rita Ora në gjendje aspak të mirë: Këngëtarja ka probleme shëndetësore

  • 13/08/2019 | 22:52

Rita Ora në gjendje aspak të mirë: Këngëtarja ka probleme shëndetësore

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, po përballet së fundmi me disa probleme me frymëmarrjen.


Së fundmi, ajo mbajti një koncert në Itali, dhe më pas është nisur për në Londër.

Ndërkohë, kur hipi në aeroplan privat, këngëtarja shqiptare e bëri të ditur përmes një fotografie të publikuar në InstaStory, trajtimet që po merrte për të përmirësuar frymëmarrjen.

Rita po merrte trajtimin “erosol”, në mënyrë që të ishte në gjendje më të mirë për koncertet e radhës.

Së fundmi, Ora performoi edhe në Portugali dhe Spanjë, teksa në Ibiza shijoi disa ditë të mira pushimi me shoqërinë e saj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë