Loading…
Rita Ora në koncertin në Kroaci, mban mbi qafë flamurin kroat dhe të Kosovës |VIDEO
  • 09/07/2018 | 15:01

Rita Ora në koncertin në Kroaci, mban mbi qafë flamurin kroat dhe të Kosovës |VIDEO

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, por tani me famë botërore, Rita Ora, ka performuar të shtunën në Porec të Kroacisë.


Si shumë herë, edhe në koncertin në Kroaci, Rita nuk ka hezituar që të promovojë Kosovën. Ajo gjatë koncertit ka vallëzuar me flamurin e Kosovës, dhe atë të Kroacisë, përcjell gazetametro.net.

Në një video, shihet se Rita gjatë performimit të këngës së saj “Anywhere” ka vendosur në qafë flamurin e Kroacisë dhe atë të Kosovës, të cilin e ka marrë nga publiku. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë