Loading…

Rita Ora ngatërron mollën me pjeshkën, shpërthejnë të qeshurat në studio

  • 15/08/2022 | 09:01

Rita Ora ngatërron mollën me pjeshkën, shpërthejnë të qeshurat në studio

Rita Ora ka shkaktuar të qeshura pasi bëri gafë gjatë një lidhje direkte në emisionin “The Big Breakfast”. Këngëtarja mori një frut teksa po jepte intervistën për prezantuesit e emisionit të mëngjesit, Mo Gilligan dhe AJ Odudu, duke iu referuar si një mollë.


“Shikoni këtë mollë të pluhurosur! A mund ta shikoni?”, tha ajo duke shtuar: “Unë as që mendoj se është një mollë. Unë mendoj se është si një dardhë e vyshkët”, shtoi Rita. Por, menjëherë ndërhyri prezantuesja AJ duke i thënë se është një pjeshkë.

“Rita, më vjen keq të ta them ty por kjo është një pjeshkë, jo një mollë”, vazhdoi ajo ndësa shpërthyen të qeshurat në studio. “Rita është padyshim një zonjë që nuk shkon në supermarket”, tha Mo me shaka.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë