Loading…

Rita Ora nuk dorëzohet, çdo ditë në palestër për orë të tëra

  • 12/05/2021 | 14:52

Rita Ora nuk dorëzohet, çdo ditë në palestër për orë të tëra

Ajo u zhvendos përkohësisht në Australi në fillim të shkurtit për xhirimet e “The Voice Australia”, pasi u përzgjedh të ishte anëtare e jurisë.


Dhe traineri i famshëm Jono Castano e ka ndihmuar Rita Orën në mbajtjen e trupit në top formë gjatë udhëtimit të saj, shkruan DailyMail. Të mërkurën, ylli i popit tregoi figurën e saj tepër të zbukuruar në një veshje sportive dhe triko ndërsa përfundoi një stërvitje intensive me trajnerin personal të Rebel Wilson.

Në një video të shpërndarë në Instagram, Rita është fotografuar në mënyrë të përsëritur duke tërhequr pesha drejt gjoksit të saj. Këngëtarja më pas mbajti një peshë dhe ngriti këmbët nga njëra anë në tjetrën, para se të shtrihej në një stol dhe të gjuante këmbët në ajër.

Rita pastaj përfundoi një tërheqje lart ndërsa mbante një pjatë peshe në prehrin e saj.

Kjo vjen pak kohë pasi Rita u shfaq tejet provokuese në një fotografi me bikini të hënën. Këngëtarja mburrej me figurën e saj trupore, të lakmueshme nga çdo femër.

Rita kishte vendosur për aksesorë disa gjerdanë ari.

“Disa foto nga unë duke shijuar kohën time në Sydney”, shkroi këngëtarja shqiptare në mbishkrimin e këtyre fotografive të ndara me ndjekësit e saj në Instagram.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë