Loading…

Rita Ora nuk ndalet: Vazhdon të jetë në formë të shkëlqyer, tregon linjat e saja pas ushtrimeve

  • 08/06/2023 | 10:47

Rita Ora nuk ndalet: Vazhdon të jetë në formë të shkëlqyer, tregon linjat e saja pas ushtrimeve

Ylli ndërkombëtar nga Kosova, Rita Ora, është parë teksa po shkonte në një kurs ‘Pilates’ në Sydney të Australisë, e veshur me ngjyrë pembe të ndezur që theksonte pjesët e trupit të saj, transmeton Gazeta Metro.


Ajo u pa duke buzëqeshur dhe duke mbajtur një filxhan kafe, ndërsa kishte veshur një bluzë krem dhe të zezë të thurur, një pallto të zezë, atlete ASICS të verdha dhe një kapele bejsbolli.

 

 

Rita në pozuat e saj është shfaqur plotë energji pozitive duke tregu linjat e saja tërheqëse, përpara se të hipte në veturën e saj, siç shkruan  Daily Mail.

 

‘Pilates’ është një metodë e njohur ushtrimesh që përfshin përdorimin e pajisjeve të specializuara, për të përmirësuar forcën, fleksibilitetin dhe kondicionimin e trupit.

Rita ka ndjekur rregullisht klasat e ‘Pilates’, ndërsa ishte në Australi për të filmuar shfaqjen televizive ‘The Voice’, ku ajo shërben si mentore.

Ajo ka shpërndarë më parë video në Instagram duke shfaqur pozat e saj nga ushtrimet e saja ‘Pilate’s dhe ka përshkruar rrugëtimin e saj të fitnesit gjatë vitit të kaluar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë