Loading…
Rita Ora performoi me flamur të Kosovës në Kroaci |VIDEO
  • 09/07/2018 | 08:21

Rita Ora performoi me flamur të Kosovës në Kroaci |VIDEO

Ylli kryesor i Festivalit muzikor në Poreç, Rise Up, padyshim se ka qenë këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora.


Të shtunën mbrëma, 27-vjeçarja ka mbajtur një koncert madhështor në Kroaci, ku ka bërë një performancë të mrekullueshme.

Ndërsa fansat kroatë i uron për suksesin e madh të kombëtares së tyre në Kampionatin Botëror.

Rita shihet duke performuar teksa në njërën anë e ka të ngjitur flamurin e Kosovës, kurse në anën tjetër atë të Kroacisë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë