Loading…

Rita Ora publikon pamje provokuese nga pushimet

  • 09/08/2020 | 22:44

Rita Ora publikon pamje provokuese nga pushimet

Këngëtarja 29-vjeçare, shfaqi figurën e saj të jashtëzakonshme teksa pozoi në një bikini të kaltër që shfaqi ngjyrën e saj bronz.


Rita Ora ngriti temperaturat ndërsa ajo ndau një seri fotosh ku ajo duket e veshur me bikini nga festa e saj idilike.

Ajo ndodhet në Ibiza me një grup miqsh, përfshirë edhe të dashurin e saj të ri Romain Gavras.

Rita dhe i dashuri i saj janë në mes të festës së tyre të parë pas mbylljes në ishujt Baleare pasi kanë shfrytëzuar sa më shumë kufizimet e qeta të udhëtimit në korrik.

Bukuroshja bionde dhe regjisori greko-francez, 39-vjeç, u panë së pari së bashku muajin e kaluar pas një nate feste.

Ylli kosovar do të hyjë në karantinë për 14 ditë pasi kthimit në Britani të Madhe nga festa e saj spanjolle, në përputhje me udhëzimet e qeverisë për të ndihmuar në frenimin e përhapjes së virusit pas një goditjeje në numrin e rasteve në vend.

View this post on Instagram

Wear a mask even on holiday…?

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë