Loading…

Rita Ora shkëlqen me dekoltenë e saj nga Adidas

  • 22/11/2020 | 15:02

Rita Ora shkëlqen me dekoltenë e saj nga Adidas

Rita Ora shkëlqen dekoltenë e saj tërheqëse me një prerje shumë të thellë e cila vë në pah gjoksin e këngëtarës ndërsa tërheq me pozat e saj të këndshme për publikun e mediave sociale. Transmeton Gazeta Metro


POP – këngëtara me prejardhje shqiptare është mësuar të ndezë mediat sociale me pozat dhe fotografit e saj. Krijuesja e hiteve Hot Right Now, 30 vjeçarja, dukej e mahnitëse ndërsa pozonte para kamerës për të reklamuar në maksimum dekoltenë e saj.

Këngëtarja nuk i la vend edhe aq imagjinatës, duke e tërhequr zingjirin e dekoltes po thuajse deri në pjesën e belit, dhe duke bënë në pah gjoksin e saj i cili duket bombastik me një model tejet interesant me ngjyrë të bardh ishte ajo që e shfaqte Ritën mbi fundit e asaj prerjeje të thellë të dekoltesë.

Në fotot më posht do të mund të shihni pozat e Orës duke e ulur zingjirin dhe duke u përkuluar para kamerës për të nxjerrë format e saj tejet provokuese.

Kujtojmë Snap-et e saj të fundit nëpër rrjete sociale erdhën menjëherë pasi ajo mahniti fansat e saj dhe adhuruesit e teknologjisë duke regjistruar performancën e parë ndonjëherë AR. Transmeton gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë