Loading…

Rita Ora shkëlqen në Australi dhe përlotet pas koncertit

  • 06/03/2021 | 23:18

Rita Ora shkëlqen në Australi dhe përlotet pas koncertit

Rita Ora, këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova, ishte ylli i koncertit “Sydney Mardi Gras”, mbrëmjen e së shtunës.


30-vjeçarja tërhoqi vëmendjen me një veshje provokuese, ndërkohë që këndonte për publikun e mbledhur në “Sydney Cricket Ground”.

Rita Ora këndoi disa nga këngët e saj më të njohura, si “Let Me Love You”, “Bang Bang”, “BIG” dhe “Anywhere”.

Në fund të performancës, Rita Ora u mallëngjye dhe i tha publikut se e kishte marrë shumë malli për një koncert: “Po përpiqem që të mos qaj, por kisha shumë kohë pa dalë në skenë. Nuk do ta harroj kurrë këtë moment”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë