Loading…
Rita Ora shkëlqen në fustan të bardhë
  • 14/03/2018 | 12:27

Rita Ora shkëlqen në fustan të bardhë

Rita Ora është treguar e guximshme në paraqitjen e saj të fundit, duke u paraqitur në veshje të brendshme.

Këngëtarja e Anywhere ka tërhequr vëmendjen e fansave me dukjen e saj të bukur veshur në të bardha.

Rita është parë në një ngjarje të Hollywoodit me modelen  Heidi Klum.

Rita gjithashtu ka qenë pjesë e titujve të mediave botërore për miqësinë e saj me Liam Payne.

Çifti aktualisht po punon së bashku pas bashkimit në Fifty Shades Freed track For You.

Megjithatë, shfaqjet e tyre kanë shkaktuar një tronditje pasi ylli i One Direction, Liam, është rrethuar nga thashethemet për ndarjen nga e dashura e tij, Cheryl.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë