Loading…

Rita Ora s’i la vend shumë vend imagjinatës në Los Angeles

  • 27/02/2020 | 11:38

Rita Ora s’i la vend shumë vend imagjinatës në Los Angeles

Rita Ora që rishtas përsëri është single doli në Los Angeles pas ndarjes nga Rafferty Law doli për darkë dhe vezullonte në veshjen e saj dhe vërehej se nuk kishte veshur sutjena, transmeton Gazeta Metro.


Flitet se ylli Rita Ora i ka dhënë fund romancës me Rafferty Law, i biri i aktorit të njohur britanik Jude Law, mirëpo ajo me daljen e mbrëmshme sigurisht se do ja kujtoj atij se çfarë po humb.

Rita u sigurua mbrëmë se e gjithë vëmendja ishte tek ajo kur doli në një veshje ekstravagante dhe elegante që vinte në pah hiret e saj.

Ajo dhe Rafferty spekulohet se kanë përfunduar lidhjen e tyre pas 3 muajsh, Rafferty Law është 23 vjeç dhe gjashtë vite më i ri se Rita 29 vjeçare./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë