Loading…

Rita Ora sonte do të intervistohet nga ky politikan shqiptar

  • 21/11/2020 | 16:09

Rita Ora sonte do të intervistohet nga ky politikan shqiptar

Rita do të zhvillojë një bashkëbisedim me kreun e Tiranës, Erion Veliaj.


Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, përmes një njoftimi në rrjete sociale, ka bërë të ditur se do të zhvillojë një bashkëbisedim me Rita Orën, shkruan lajmi.net.

Ky diskutim zhvillohet në kuadër të konferencës virtuale “Diaspora flet”, e cila bëri bashkë shumë prej personaliteteve të njohura shqiptare në mbarë botën.

“Surpriza jonë për të gjithë ju: @ritaora dhe Kryetari i Bashkisë së Tiranës, @erionveliaj , sot në bashkëbisedim në përmbyllje të konferencës ‘Diaspora Flet 2020’. 🔥 E realizuar me shumë dashuri e përkushtim, ju ftojmë të na bashkoheni sot, prej 20:30 (CET)”, thuhet në njofitm.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
marketin[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë