Loading…
Rita Ora tepër provokuese në Stokholm
  • 25/04/2019 | 21:33

Rita Ora tepër provokuese në Stokholm

Rita Ora llogaritet një ndër ikonat e modës, e cila në çdo paraqitje “godet” me stilin e saj, transmeton Gazeta Metro.


Së fundmi, Rita kishte një koncert në Stokholm ku la gojë hapur të gjithë me veshjen e saj.

 

View this post on Instagram

 

On the tour bus on the way to cologne and I can’t help but think about yesterday’s show in Stockholm. It was so fantastical 🧡🧡 see you tomorrow Cologne! 🧡🧡 shot by @henryitdean

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

E gjitha në ngjyrë portokalli dhe me hollo-hope me rrjetë, Rita i tregoi më së mirë format e saja./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 25/08/2019 | 15:17
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë