Loading…

Rita Ora uron 111 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë me fotografi ku shihet duke e bërë shqiponjën me Osmanin dhe Taikan

  • 28/11/2023 | 18:11

Rita Ora uron 111 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë me fotografi ku shihet duke e bërë shqiponjën me Osmanin dhe Taikan

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka uruar Shqipërinë për 111 vjetorin e pavarësisë.


Urimin ka zgjedhur ta bëjë përmes disa fotogravive me Presidenten e Kosovës, Vjosa Osmanin, dhe bashkëshortin e saj, Taika Waititi, me të cilët ka bërë simbolin e shqiponjës, raporton Express.

“Urime Dita e Pavarësisë Shqipëri, nga familja jonë tek ju”, ka shkruar Rita.

Ndryshe, Ora po qëndron në Kosovë nga dita e diele, ku është takuar edhe me kryeministrin Albin Kurti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë