Loading…

Rita Ora vazhdon me poza të nxehta: Kësaj radhe reklamon të pasmet

  • 04/08/2020 | 09:58

Rita Ora vazhdon me poza të nxehta: Kësaj radhe reklamon të pasmet

Rita Ora po merr vëmendjen e audiencës me postimet që po i bën.


Këngëtarja shqiptare ka gjetur sërish e emrin e saj në ballinat e mediave rozë, kjo pas imazheve provokuese që ajo është duke ndarë.

Prishtinasja është duke shijuar pushimet në bregdet me të dashurin e saj të ri Romain Gavras, dhe pozat në bikini nuk kanë munguar nga biondja.

Ajo foton e fundit të ndarë në Instastory është shfaqur e zhveshur pjesën e sipërme të trupit ndërsa fokuson me kamerë të pasmet e formësuara.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë