Loading…

Rita Ora zgjedh përsëri Kosovën

  • 22/05/2020 | 16:33

Rita Ora zgjedh përsëri Kosovën

Rita Ora nuk heziton ta përmend Kosovën si në intervista ashtu edhe në rrjete sociale.


Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, asnjëherë nuk e ka fshehur prejardhjen nga vje.

Artistja vazhdimisht flet me krenari për vendlindjen, ndërsa shumë herë ka deklaruar se dëshiron ta vizitojë Kosovën kurdo që i jepet rasti.

Së fundi, ajo ka luajtur një ‘kuiz’ në Instagram, ku duhej zgjedhur një frut, film dhe shtet, në bazë të shkronjës që të vihej përballë.

Ritës rastisti t’i qëllojë Kosova, andaj tek pjesa e shtetit me zë të madh e thekson “Kosovooooo!”.

Kujtojmë se këngëtarja aktualisht po qëndron e mbyllur në Londër, ndërsa ka nisur punën për albumin e ri muzikor.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë