Loading…

Rizvanolli tregon nëse do ketë reduktime në natën e Vitit të Ri

  • 28/12/2021 | 18:36

Rizvanolli tregon nëse do ketë reduktime në natën e Vitit të Ri

Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, ka treguar nëse për festat e fundvitit do të ketë ndërprerje të rrymës, transmeton Gazeta Metro.


Rizvanolli ka thënë se e gjithë situata varet nga KEDS’i

Ajo ka shtuar se edhe nëse do të ketë reduktime, atëherë ato do të jenë shumë të vogla.

“Kjo varet se sa do t’i kryej KEDS-i obligimet e veta. Nëse ka reduktime, atëherë do të ketë shumë të vogla”, ka thënë Rizvanolli.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë