Loading…

Robbie Williams shokon me deklaratën e tij: Kam pasur vrasës të paguar mbi kokë

  • 17/01/2022 | 16:58

Robbie Williams shokon me deklaratën e tij: Kam pasur vrasës të paguar mbi kokë

Këngëtari britanik Robbie Williams zbuloi anën e errët të famës në një intervistë të fundit për “Mirror”, transmeton Gazeta Metro.


Ai tha se ishte objektivi i një vrasësi dhe habiti shumë me këtë deklaratë.

“Nuk e kam thënë kurrë këtë, por kam pasur një vrasës në kokë. Nuk kam folur kurrë për këtë në publik. Unë kam shokë. Këto janë gjëra për të cilat nuk flet kur bëhesh i famshëm”, ka shpjeguar këngëtari.

Robbie, tashmë 47 vjeç, ka treguar se fama është gjëja më e vështirë për të bërë në jetën e një ylli të madh.

“Në një moment të jetës sime kam qenë tepër i famshëm. I famshëm në stilin e Michael Jackson. U bëra i famshëm kur isha 17 vjeç. Në moshën 16 vjeçare isha në “boy band” dhe kur isha 21 vjeç shkova dhe fillova një karrierë solo. Kam shitur 80 milionë albume, kam mbajtur rekordin për numrin e biletave të shitura në një ditë për një turne”, tha Robbie.

Ai thotë se yjet duhet të pajtohen me faktin se kur njihen, atyre u hiqet privatësia.

“Dua të shkoj në vende normale ku nuk mund të shkoj, sepse njerëzit duan të më vrasin. Duhet pak kohë për t’u pajtuar me këtë. Unë kam ankth dhe nuk dua të takoj të huaj, dhe të huajt duan të më takojnë dhe jam në siklet për këtë. Të mendoj për këtë në fakt më mërzit”, tha tutje këngëtari.

Ndryshe, ai është një këngëtar i preferuar i shumë gjeneratave për vite më radhë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë