Loading…

Robdishan, taka të larta dhe një gotë verë: Këngëtarja shqiptare pozon në borë

  • 24/01/2022 | 18:26

Robdishan, taka të larta dhe një gotë verë: Këngëtarja shqiptare pozon në borë

Këngëtarja shqiptare Eleni Foureira është frymëzuar nga supermodelja Kendall Jenner dhe ka pozuar në dëborë. Eleni vendosi të përfitonte nga peisazhi i bukur duke pozuar me rroba banjoje dhe taka ndërsa shijon verën e saj.


Me një gotë verë të kuqe në dorë, me një robdishan të bardhë dhe me syze dielli, këngëtarja pozon para kamerës kur reshjet e borës janë të dendura. “Me pak fat mund të bjerë borë edhe për ne”, ka shkruar Eleni krahas postimit të saj.

Kujtojmë që Eleni është në një lidhje dashurie me Alberto Botia. Këngëtarja dhe futbollisti spanjoll kanë qenë së bashku vitet e fundit dhe kanë zgjedhur ta mbajnë marrëdhënien e tyre larg vëmendjes së publikut.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eleni Foureira (@foureira)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë