Loading…

Robert Berisha e pranon publikisht lidhjen e tij me modelen shqiptare

  • 12/09/2019 | 09:54

Robert Berisha e pranon publikisht lidhjen e tij me modelen shqiptare

Gjatë ditës së djeshme në media ka qarkulluar një fotografi e Robert Berishës me të dashuren e re, ku edhe u zbuluan disa fotografi të ‘çiftit’ në bregdetin turk, shkruan Gazeta Metro.


Ndarja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës bëri bujë të madhe në mediat rozë.

Pak ditë para se u ndan, Norës ju pa një unazë e re në gishtin e martesës dhe për këtë u komentua shumë. Mirëpo është Roberti së fundi i cili nuk ja la aspak lehtë derisa u publikuan imazhet me të dashurën e re.

Jessicka Kadiu është modelja shqiptare që sipas burimeve të Prive po etiketohet si ‘e dashura’ e re e Robertit.

Roberti ka postuar një fotografi, ku afër tij shihet modelja shqiptare dhe nuk dihet ende se a kanë ata diçka konkrete në mes vete.

Pra, kjo është foto që vetë Roberti e postoi e ku shihet prezente edhe e dashura e tij Jessica./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë